eko-vulyk
Про нас

Про нас

Про компанію
Компанія Eko-vulyk – це інтернет-магазин бджолиних рамок та вуликів різної системи.

Наша історія:


Ідея відкрити своє виробництво прийшла дуже легко, вивчивши попит, стало зрозуміло, що потреба клієнтів більша, ніж кількість товару на ринку. Тому ми вирішили відкрити власне виробництво з виготовлення дерев'яних вуликів та рамок для них. Спочатку почали виробляти невелику кількість стандартних вуликів і рамок, далі цікаво було вийти на об'єм і знизити ціну товару. Потім ми вирішили збільшити асортимент своєї продукції, додали різновид вуликів та рамок.

У нас є постійні клієнти в Україні, але хотілося, щоб про нас дізналося ще більше бджолярів, адже ми є прямими постачальниками даної продукції.

Відправлення товарів здійснюється по всій території України. Оплата проводиться зручним для покупця способом, можлива безготівкова оплата. Ми працюємо як із оптовими, так і роздрібними покупцями.

Наш девіз "Ціна - якість". Будемо раді працювати з новими клієнтами в компанії Eko-vulyk!

 

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Ярошко Максим Миколайович
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
eko-vulyk
Адреса
41140, Україна, Сумська обл., смт Вороніж, Пакування 1-го місця по Укрпошті - 20 грн Пакування 1-го місця по Новій Пошті - 30 грн Пакування 1-го піддона - 200 грн, Фактична адреса магазину - вулиця Зоряна 28 (ekovulyk0106@gmail.com), на мапі
Графік роботи
Пн-Нд 8:00 - 22:00 без перерв;
Телефони